• foto
  • foto
  • foto
Traper Cup

W daniach 28-29 września 2019r na łowisku w Halinowie został rozegrany finał TRAPER CUP. W finale startowała najlepsza 20 eliminacji. Dwa sektory po 10 osób, metodą łowienia była tyczka. Bardzo niski stan wody na łowisku utrudniał wędkowanie zawodnikom. Na niektórych stanowiskach ryby sporadyczne się pokazywały. Po pierwszym dniu sektory wygrali:

sektor A Sylwester Dawidziuk 36.120kg

sektor B Łukasz Milewski 30.790kg

Drugi dzień zapowiadał się że ryby będą jeszcze lepiej brały, niestety tak nie było.

6. Witold Śmigiel 7p. 23.980kg.

Nagrody otrzymali również, za wygranie eliminacji Mariusz Buzes oraz Sylwester Dawidziuk za największą wagę złowionych ryb w eliminacjach.

Z pośród zawodników bioracych udział w finale losowana została nagroda - niespodzianka od firmy Traper, kosz z platformą Champion. Szczesliwcem okazał się Marcin Duszak.
Firma Traper zadbała również, żeby każdy zawodnik biorący udział w finale otrzymał nagrodę.
Wielkie brawa dla zwycięzców oraz dla firmy Traper, która przez cały cykl eliminacji zapewniała nam wspaniałe nagrody i puchary. Dziękuję również jako organizator tych zawodów, wszystkim którzy brali udział w tych eliminacjach, za wspaniałą atmosferę która panowała zawsze na każdych zawodach.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w przyszłym sezonie .....