UWAGA !!!!

Komunikat organizatora zawodów wędkarskich z cyklu Traper Cup 2020 w sprawie przełożenia dwóch pierwszych tur eliminacyjnych.

Drogie koleżanki i koledzy wędkarze,
W związku z dynamicznym rozwijaniem się koronawirusa Covid-19 na terenie naszego kraju podążając za decyzjami organów państwowych, okręgu PZW w Bydgoszczy, w trosce o zdrowie Wasze oraz Waszych najbliższych zdecydowaliśmy o przełożeniu dwóch pierwszych tur eliminacyjnych :
21.03 Kanał Bydgoski,
29.03 Zalew Roszków.
Jeżeli pozwolą terminy to zawody zostaną zorganizowane w czasie późniejszym. O wszystkich zmianach w terminarzu będziemy Was informować na bieżąco poprzez Facebook’ a, oraz stronę internetową http://trapersiedlce.pl.
Niestety w trakcie przygotowań do cyklu Traper Cup 2020, jako organizatorzy ponieśliśmy pewne koszty takie jak: zakup pucharów i statuetek. Koszt ten podzielony przez liczbę uczestników, którzy opłacili startowe na dwie pierwsze tury wynosi 9zł/os. Dodając do tego koszt obsługi przelewów bankowych 1zł, zwrócimy na konto każdego z uczestników po 140zł.
Liczymy tutaj na Wasze zrozumienie, ponieważ odwołanie zawodów nie jest wymysłem organizatora.
Jednocześnie jako organizatorzy chcemy zagwarantować, że dla zawodników, którzy otrzymają zwrot pomniejszonego startowego, w przypadku zgłoszenia na zawody w nowym terminie, bądź inne zawody eliminacyjne z cyklu startowe będzie wynosić 140zł.
Od dnia 12.03 rozpoczniemy zwrot kwoty startowego na rachunki bankowe z których otrzymaliśmy wpłaty. Może to potrwać kilka dni roboczych. Mamy ogromną prośbę do osób, które startowe opłaciły poprzez przelew na poczcie bądź innych punktach o kontakt z nami poprzez email: matmaciej58@o2.pl
z podaniem numeru rachunku bankowego do zwrotu wraz z imieniem i nazwiskiem zawodnika oraz podaniem tury za którą uiścił opłatę.

Pobierz katalog w formacie pdf