• foto
Terminarz TRAPER CUP 2021

Z przykrością informujemy, że musimy przełożyć planowane zawody TRAPER CUP w dniu 27 03 2021 r w miejscowości Nakło /Występ na inny termin,  który zostanie podamy w osobnym komunikacie .

Niejednoznaczna interpretacja przepisów i na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu, Ministra Sportu, Głównego Kapitanatu Sportowego PZW.

Powyższe decyzje podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo zawodników i organizatorów. Za wynikłe zmiany przepraszamy i prosimy o udostępnienie tej informacji tak aby mogła dotrzeć do wszystkich osób zainteresowanych .

 

 

 

Zawody  eliminacyjne odbywać się będą na łowiskach

27 03 2021 -kanał Bydgoski - Występ koło Nakła (odwołane, nowy termin zostanie podany w oddzielnym komunikacie)

17 04 2021  Ostrów Wlkp zbiornik Piaski

03 05 2021 Opole Rzeka Odra

09 052021 Dzięczyna

06 06 2021 Gdańsk Rzeka Wisła

27 06 2021 Kędzierzyn Kożle Rogi

08 08 2021 Częstochowa Huta

05 09 2021 Wrocław

          FINAŁ

09 10 10 2021 Kędzierzyn Kożle Rogi

1. Finał rozegrany będzie w 2 turach zgodnie z terminarzem oraz  poprzedzony zostanie nie obowiązkowym piątkowym treningiem

2.Opłata startowa na zawody eliminacyjne od każdego zawodnika wynosi 170 zł + 25 zł dla osób towarzyszących chcących skorzystać z kateringu

opłata za Finał 200 zł

3. Podczas zawodów eliminacyjnych i finałowych każdy zawodnik ma zapewniony ciepły posiłek i napój

4. Organizator nie zapewnia noclegów

                   Regulamin

2. Zasady ogólne organizacji zawodów

1. W zawody - eliminacyjne oraz finał rozgrywane będą w oparciu o zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW .

2. każdy zawodnik może wziąć udział w dowolnej liczbie zawodów eliminacyjnych .

3. Wszystkie łowiska będą na sektory

4. do Finału zakwalifikuje się 55 zawodników z najlepszymi wynikami z 3 tur eliminacyjnych. Wymogiem startu w finale jest udział przynajmniej w 3 zawodach eliminacyjnych w przypadku  zdobycia przez zawodników tej samej liczby punktów o zajętej lokacie decyduje waga złowionych ryb

5. W przypadku gdy 55 miejsce biorąc pod uwagę tą samom liczbę punktów bez względu na sumaryczną wagę ryb zajmie ex-aeąuo kilku zawodników  wszyscy uzyskają  kwalifikację do finału

6, W finale weżnie udział także 5 zawodników którzy startowali w największej liczbie zawodów eliminacyjnych choć nie uzyskali Kwalifikacji punktowej z 3 najlepszych tur eliminacyjnych , Przy równej ilości startów w zawodach decyduje  sumaryczna waga złowionych ryb

7 zawody eliminacyjne  rozgrywane są w jednej czterogodzinnej turze.

8.Obowiązują Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW

9. Prawo umieszczenia banerów reklamowych oraz wszelkich reklam Firm i produktów na terenie zawodów w czasie ich trwania mają tylko osoby reprezentujące oficjalnych organizatorów

3.Limity zanęt i przynęt

1. Obowiązują standardowe   limity zanęt i przynęt zgodnie z zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW to jest 20 l zanęty gliny itp. oraz 2.5 l robaków .

4. Nagrody

1. Eliminacje - zawodnicy z miejsca  1 - 3 otrzymują pamiątkowe puchary

Zawodnicy w sektorach  za zajęcie  pierwszego miejsca otrzymują pamiątkowe statuetki

Zawodnicy zajmujący miejsca od  1 do 10 otrzymują nagrody

plus  firma TRAPER  rozlosuje jedną nagrodę dla uczestników nie nagrodzonych  oraz  zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia .

2. W przypadku zdobycia przez kilku zawodników prawa do otrzymania  tej samej nagrody ( ta sama liczba punktów sektorowych oraz waga złowionych ryb ) zostanie ona rozlosowana  wśród tych uczestników , pozostali będą automatycznie uprawnieni do kolejnych nagród .

Finał -

I miejsce  - wędka GST 8.900

II miejsce  - wędka GSTX 8.900

III miejsce  - kosz  GST PRO RED

Za miejsca  od 4 do  12  przyznawane będą wartościowe nagrody rzeczowe  plus 10 zestawów zanęt do rozlosowania wśród nie nagrodzonych .

5. Postanowienie końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania  lub zmiany terminu  i miejsca organizacji zawodów w przypadku wystąpienia przyczyn  utrudniających rozegrania zawodów  np. zagrożenie powodziowe lub brak wody .

2. Zapisy na zawody eliminacyjne rozpoczynają się po ukazaniu  na stronie TRAPERA lub FB .

Preferowana forma zgłoszenia jest wiadomość sms na numer  603182406 ( Maciej Matuszewski ).

3. Na łowiskach z ograniczoną liczbą stanowisk decyduje kolejność zgłoszeń .Opłat startowa będzie pobierana w dniu zawodów na łowisku .

Osoby które zgłaszają się na zawody wędkarskie  z cyklu TRAPER CUP  ( eliminacje i finał ) zgadzają się tym samym na publikacje imion , nazwisk oraz wizerunku w postaci zdjęć na stronach internetowych ,FB związanych z tymi imprezami na terenie Uni Europejskiej .

Pobierz katalog w formacie pdf