• foto
TRAPER CUP 2018

Fantastyczne łowisko obfitujące w okazy i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców - tak się zapowiadają zawody o puchar Trapera, 

 

LISTA STARTOWA TRAPER CUP 7 KWIECIEŃ 2018

 

1. Duszak   Marcin                                            

2. Wysocki   Jacek                                              

3. Wielechowski   Kacper                               

4. Krupiński   Tomasz                                       

5. Zimny      Kamil                                                       

6. Niemiec   Adam                                            

7. Jaworski    Dariusz                                        

8. Śliwiński    Piotr                                               

9. Kasprzak   Sławomir                                    

10. Florczuk  Jan                                                 

11. Krymski  Janusz                                           

12. Freliszka   Paweł                                          

13. Pościon   Dariusz                                         

14. Brzozowski   Ryszard                                  

15. Brzozowski   Krzysztof                               

16. Starczewski   Leszek                                  

17. Ziemiewicz     Dariusz                                  

18. Kondrasiuk   Emilia                                      

19. Walkiewicz  Albert                                       

20. Markowicz   Wojciech                                

21. Bąbik   Jarosław                                           

22. Hirze    Tomasz                                              

23. Dębowski  Tomasz                                     

24. Buzes   Mariusz                                           

25. Kszczotek   Łukasz                                      

26. Warzyński   Krzysztof                                

27. Kozłowski   Jacek                                        

28. Walicki  Jarosław                                         

29. Gadomski   Marcin                                     

30. Jarosławski   Mirosław                              

31. Wojno Radosław                                         

32. Milewski   Łukasz                                         

33. Podobas   Marek                                          

34. Mazurczak   Grzegorz                                 

35. Wichrowski   Krzysztof                                

36. Rutkowski   Bartłomiej                              

37. Bogucki   Dariusz                                           

38. Damianiuk   Tomasz                                     

39. Grzegorski   Grzegorz                                  

40. Dawidziuk  Sylwester

 

 

LISTA STARTOWA TRAPER CUP  8 KWIECIEŃ 2018

 

1. Duszak   Marcin                                     

2. Wysocki   Jacek                                      

3. Wielechowski   Kacper                         

4. Zimny      Kamil                                                      

5. Jaworski    Dariusz                                        

6. Śliwiński    Piotr                                             

7. Kasprzak   Sławomir                                    

8. Krymski  Janusz                                         

9. Freliszka   Paweł                                     

10. Pościon   Dariusz                                        

11. Brzozowski   Ryszard                             

12. Brzozowski   Krzysztof                                                 

13. Starczewski   Leszek                               

14. Zieliński  Adam                                        

15. Walkiewicz  Albert                                  

16. Markowicz   Wojciech                            

17. Bąbik   Jarosław                                       

18. Hirze    Tomasz                                        

19. Dębowski  Tomasz                                  

20. Buzes   Mariusz                                       

21. Kszczotek   Łukasz                                  

22. Warzyński   Krzysztof                            

23. Kozłowski   Jacek                                   

24. Walicki  Jarosław                                   

25. Gadomski   Marcin                                

26. Jarosławski   Mirosław                         

27. Wojno Radosław                                   

28. Milewski   Łukasz                                  

29. Podobas   Marek                                  

30. Mazurczak   Grzegorz                          

31. Wichrowski   Krzysztof                        

32. Rutkowski   Bartłomiej                        

33. Damianiuk   Tomasz                                     

34. Grzegorski   Grzegorz                                  

35. Dawidziuk  Sylwester


Pobierz katalog w formacie pdf